Me.

6. května 2013 v 15:22 | Ann |  Basket
Large

Teď vůbec nikoho nenutím, aby to četl, protože mi tohle příjde zbytečný. Ale když už jsem anonymní, tak aby jste měli aspoň představu.
Jmenuji se Andrea. Bydlím kousek od Hradce Králového. V srpnu slavím 15 narozeni, což považuju za důležité datum, protože žít v téhle pakárně je dost těžká věc, ale bravo, žiju!. Dokážu bejt dost sebekritická a určitě si nikdy nenechám kecat do života. Nikdy se nechci koukat na svůj xicht, protože v zrcadle se vždycky leknu, ale tak co nadělám... Ze srdce nesnáším holčičky, co si myslí, že jsou nad věcí a přitom mají IQ houpajícího koně, zamindrákované mozky a fotky na facebooku mají s popiskem "našpul ústa, vystř kozy budeš hustá!" haha. Kdybych mohla, tak bych zrušila důchodce, protože když jdu do Kauflandu a perou se tam o kus hadru, tak se musím smát ale chce se mi i brečet, protože si pod tím představuji sebe tak za 20-30 let :-DDDD. Řekla bych, že jsem štíhlá (podle mé sestry ale ne) 53 kg mi nepříjde moc, ale když se všichni serou v létě budu hubnout:-* Za svůj cíl bych považovala to, že jsem v 8 třídě a zvládám to na chvalitebný a vůbec .. další cíl je to, že jsem úplně klidná, když mě napadne nějaký z mých HATERS. Jo, u toho bych se ještě zastavila. Hejtrs jebu párátkem do ucha a zpívám si při tom:). Když mě chce někdo ponížit, tak se mu to fakt nepovede, protože se nenechám jen-tak shodit. Jedna z mých špatných vlastností je to, že dokážu říct svůj názor .. Většina to neocení a proto, když řeknu svůj názor tak se nafoukne.. Ale tak je to přece jen názor:) .. Když někoho chválím, tak je to taky úspěch (y). Většina lidí se mi nelíbí .. nevim, jestli mám špatný vkus, ale prostě ne. Hrozně mě těší, fakt hrozně moc, když mi napíše někdo na ASK.FM, že jsem píča (asi mě to má urazit) a přitom si z toho nic nedělám :-DDDDD.
Tak jo, ještě pár věcí sem chci napsat.
Nesnáším 12leté holky. :-D Teď nic proti, jestli si to tady čte nějaká dvanáctka. Ale prostě, statusky na facebooku: ,,DnEsKa NejLePčÍ dEn s JaHůDkA XtEeN bRuNeTqA" :-DD Tak to fakt ne... (jsou i vyjímky, který jsou v pohodě a dají se)
JSEM DIRECTIONER! .. (to považuji v tomto článku za důležité)
Mým koníčkem je především focení a fotbal. Fotím od 10let a fotbal hraju od léta:) .. Panebože, ne, nejsem kluk:-* FAKIN. I holky můžou hrát fotbal:)
I dokonce bych postřílela všechny falešní lidé, aby věděli, jak moc to bolelo, když podrazili! .. fuck
Hehe, dokážu být i zlá, naivní, bezcitná a hnusná! Ale zas. Mám i lepší stránku.. Nikdy bych nedala svoje kamarádi♥ Myslím tím ty, co mi za to stojí, ale ovšem.. když vidím kamarádku brečet, běžím k ní obejmu jí a snažím se jí rozveselovat.. :3 DOKÁŽU TO, vždy to dokážu.. Stejně ale potřebuju někdy proplesknout abych věděla, co vůbec dělám a co mi leze z pusy, protože většinou toho lituju.. Tady u nás na mě kouká každej skrz prsty a roznáši o mě kde jaký fámy .. Hehe, ten kdo to dělá, mě zřejmě nepoznal! :)
Nesnáším, lhaní, podvádění a POMLOUVÁNÍ. Řekla bych, že teď jste poznali mojí horší stránku.. Dále si udělejte svojí vlastní stránku.. (jak na vás působím a tak). Ale jak jsem psala: Jsem dost sebekritická.. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Maruška Maruška | Web | 6. května 2013 v 15:46 | Reagovat

koukám, že my dvě si budem parádně rozumět, jak jsem tak o tobě něco četla.:D Což je fájné, protože je super,když najdu nějakou holku, co taky hraje fotbal. (y) Jako by všechny vymřely nebo co:) Jinak jsme si docela dost podobné. Jak v chování, tak v názorech, což je u mě fakt vzácnost. :D
A jo,jsem z trojčat. ^^

2 Elis* Elis* | Web | 6. května 2013 v 19:19 | Reagovat

V dost věcech jsme si podobné.. ty JaHůDkA XtEeN... a další čoviny píšou tak devítiletý holky nebo aspoň u mě je to tak.. ANO, je mi 12.

3 Ann xP Ann xP | Web | 7. května 2013 v 16:19 | Reagovat

Jéé sestři! :')
53 je v klidu váha :D Takže v piči.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama