Chyby, které jsem v životě udělala.

9. května 2013 v 15:00 | Ann |  Basket
Čautě.
Včera, když jsem jela do Pardubic jsem se zamýšlela, na které téma bych se mohla trošku rozepsat a možná by to i někoho zajímalo. Dospěla jsem k názoru, že bych mohla napsat článek o tom, jaké chyby jsem vlastně v životě udělala a jak moc jich lituji. Během článku mě třeba ještě napadne nějaká chyba, ale jak jsem tak počítala tak součet mi dal 2 (2 chyby).
Jak jen začít? No, dobře.
Moje první chyba byla tak v 6 letech a stále si jí pamatuju. Moji rodiče vždy snili o tom, mít nějaký barák, který vlastně vlastní oni. Doma to máme trošku složité.. Teď to nemyslím tak, že by se rodiče rozváděli, nebo tak ... Byl a stále je tu problém s rodiči mého táty. Nenávidí mojí mamku, mého tátu v dětství hrozně mlátili a vlastně nenávidí mě. A když to tak shrnu nenávidí celou naší rodinu. Řekla bych, že jsme celkem normální rodina, ale když nám jeho rodiče závidí už i auto? Tak to je trošku moc. No, barák v kterém žijeme je napsaný z půlky na mého tátu a z půlky na jeho sestru.
Teď ale zase zpět. Když si rodiče vyhlídli chaloupku nedaleko Adršpachu, jeli jsme se tam podívat.. Rodičům se to líbilo, mě taky..Krásná krajina, z dálky vidět skály nádherný procházky po večerech... Teď byla ale otázka toho, jestli tam s nimi budu jezdit. Samozřejmě první co bylo? NADŠENÍ. Budu moct někam jezdit, každý víkend. JOOOOOOO. Řekla jsem ano, koupili jsme tu chajdu. Bavilo mě tam jezdit 4 roky. A teď? Místo, abych tam jela, radši jedu k babičce. Nebyla jsem tam přes rok a považuji to za chybu, protože je mi přece jen 14náct let a samotnou doma mě nechtějí ještě nechat. Takže, když nemusím dřepět na chalupě, tak musím být u babičky.
Další chyba? Ségře se před dvěmi lety líbil jeden kluk, byla s ním venku a poměrně docela dost po mezi nimi jiskřilo. Když přišla domů tak mi ho ukazovala na fotce. Mně se líbil. Chtěla jsem, aby ségra nebyla alone a tak jsem jí řekla, aby s tím klukem chodila aniž bych věděla, kdo ten kluk je zač. Bylo mi okolo 11-12 let. Toto se mi vymstilo nejvíce. Ještě se mě ptala, jestli ho budu mít ráda.. Já ano, ano, anooooo. Lhala jsem jí. Poprvé byl u nás a působil na mě velikým dojmem, když mi přivezl chipsy. Rodiče a já jsme si říkali, že TEN kluk bude v pohodě. Kde jsme ale mohli vědět, že kvůli němu ségra zkolabuje, on jí bude podvádět, bude z ní cucat peníze a ona s ním nadále bude? TOHLE JSEM NEMOHLA VĚDĚT ANI JÁ. V té době jsem tomu prd rozumněla, ale ségra je s ním do teď. Dokonce se k němu i přestěhovala a docela mi chybí.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 BB :) BB :) | Web | 11. května 2013 v 11:47 | Reagovat

Mrzí ma to, čo sa stalo. Tvoja sestra by mala od neho odísť :/.

2 katie katie | Web | 11. května 2013 v 16:15 | Reagovat

Každý děláme chyby.. ale to druhé podle mě ani tak není tvoje vina, přece jsi nemohla vědět co se stane, nikdo to nemohl vědět

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama