Květen 2013

Chyby, které jsem v životě udělala.

9. května 2013 v 15:00 | Ann |  Basket
Čautě.
Včera, když jsem jela do Pardubic jsem se zamýšlela, na které téma bych se mohla trošku rozepsat a možná by to i někoho zajímalo. Dospěla jsem k názoru, že bych mohla napsat článek o tom, jaké chyby jsem vlastně v životě udělala a jak moc jich lituji. Během článku mě třeba ještě napadne nějaká chyba, ale jak jsem tak počítala tak součet mi dal 2 (2 chyby).
Jak jen začít? No, dobře.
Moje první chyba byla tak v 6 letech a stále si jí pamatuju. Moji rodiče vždy snili o tom, mít nějaký barák, který vlastně vlastní oni. Doma to máme trošku složité.. Teď to nemyslím tak, že by se rodiče rozváděli, nebo tak ... Byl a stále je tu problém s rodiči mého táty. Nenávidí mojí mamku, mého tátu v dětství hrozně mlátili a vlastně nenávidí mě. A když to tak shrnu nenávidí celou naší rodinu. Řekla bych, že jsme celkem normální rodina, ale když nám jeho rodiče závidí už i auto? Tak to je trošku moc. No, barák v kterém žijeme je napsaný z půlky na mého tátu a z půlky na jeho sestru.
Teď ale zase zpět. Když si rodiče vyhlídli chaloupku nedaleko Adršpachu, jeli jsme se tam podívat.. Rodičům se to líbilo, mě taky..Krásná krajina, z dálky vidět skály nádherný procházky po večerech... Teď byla ale otázka toho, jestli tam s nimi budu jezdit. Samozřejmě první co bylo? NADŠENÍ. Budu moct někam jezdit, každý víkend. JOOOOOOO. Řekla jsem ano, koupili jsme tu chajdu. Bavilo mě tam jezdit 4 roky. A teď? Místo, abych tam jela, radši jedu k babičce. Nebyla jsem tam přes rok a považuji to za chybu, protože je mi přece jen 14náct let a samotnou doma mě nechtějí ještě nechat. Takže, když nemusím dřepět na chalupě, tak musím být u babičky.
Další chyba? Ségře se před dvěmi lety líbil jeden kluk, byla s ním venku a poměrně docela dost po mezi nimi jiskřilo. Když přišla domů tak mi ho ukazovala na fotce. Mně se líbil. Chtěla jsem, aby ségra nebyla alone a tak jsem jí řekla, aby s tím klukem chodila aniž bych věděla, kdo ten kluk je zač. Bylo mi okolo 11-12 let. Toto se mi vymstilo nejvíce. Ještě se mě ptala, jestli ho budu mít ráda.. Já ano, ano, anooooo. Lhala jsem jí. Poprvé byl u nás a působil na mě velikým dojmem, když mi přivezl chipsy. Rodiče a já jsme si říkali, že TEN kluk bude v pohodě. Kde jsme ale mohli vědět, že kvůli němu ségra zkolabuje, on jí bude podvádět, bude z ní cucat peníze a ona s ním nadále bude? TOHLE JSEM NEMOHLA VĚDĚT ANI JÁ. V té době jsem tomu prd rozumněla, ale ségra je s ním do teď. Dokonce se k němu i přestěhovala a docela mi chybí.Me.

6. května 2013 v 15:22 | Ann |  Basket
Large

Inspiration 001

5. května 2013 v 10:51 | Ann |  Fashion
Ahoj.
Léto se blíží a já bych se potřebovala podívat po nějakých teniskách nebo prostě letní obuvi. Škoda, že nemám vůbec nemám čas, abych někam zašla. Ráno jsem trošku bloudila na weheartit.com a našla jsem tam pár kousků:) Všechny by se mi zrovna nehodily.. Podívejte se sami. /Více v celém článku/

DIY - shoes

4. května 2013 v 11:03 | Ann |  Fashion
Neměla jsem v plánu jsem dávat nějaký DIY, ale když jsem tohle našla tak proč ne?. Aspoň někomu přinesu geniální nápad na úžasné boty, které jen tak někdo nemá:)
Více v celém článku..

Reklamy

4. května 2013 v 10:51 | Ann |  Basket
Nejsem proti reklamám na vaše blogy , ale nejsem ráda když mi to píšete všude možně.
Tak to prosím pište jen sem a máte větší šanci že se na váš blog podívám nebo, že vám dám hlas do nějaké soutěže, když o to prosíte..
K ostatním článkům pište komentáře k tomu článku který čtete,
protože pak to nemá cenu ani číst. :)


3.5 2013

3. května 2013 v 15:56 | Ann |  Diary
Tumblr_m957gikbnl1rbh0dgo1_500_large